Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Установки знезалізнення і видалення марганцю серії VSS/GS

Установки знезалізнення і видалення марганцю серії VSS/GS – це установки представлені одним корпусом фільтра, реагентним баком і відповідною автоматизацією.

Установки призначені для видалення заліза, марганцю і невеликих концентрацій сірководню одночасно в одному корпусі фільтра завдяки фільтрації через шар фільтроматеріалу Greensand Plus, який являє собою різновид марганцевого цеоліту.

Регенерація установки здійснюється слабким розчином гіпохлориту натрію або інших окисників (перманганати, пероксиди).

 електроживлення – 220В / 50 Гц
 вхідний тиск – 1,5…5 бар.

Характеристики і ціни фільтрів видалення заліза і марганцю VSS/GS

ЗАМОВИТИ


Гарантія:
Установки з клапаном управління Clack (США) – 3 роки
Установки з клапаном управління RX (Китай) – 1 рік

Безкоштовний виїзд
Виїзд, консультація, огляд обладнання, підбір фільтрів, відбір проби води

Монтаж, сервіс і ремонт:
Проводимо монтажні роботи
Сервісне обслуговування
Ремонт фільтрів нашого виробництва та інших виробників

Установки знезалізнення і видалення марганцю серії VSS/GS складаються з корпуса фільтра, всередині якого інстальовано дренажну систему і завантажено фільтроматеріал Greensand Plus і гравійна "підсипка", а також клапана управління і реагентного бака.

Greensand Plus це пісок на поверхню якого нанесено діоксид марганцю - каталізатор в реакціях окиснення розчинених заліза, марганцю і сірководню. На поверхні гранул Greensand Plus відбувається окиснення цих забруднень до нерозчинних сполук, які вимиваються зворотнім потоком води. Greensand Plus також здатний видаляти радій і миш'як.
Регенерація фільтроматеріалу (відновлення властивостей) відбувається в автоматичному режимі. Для регенерації використовується розчин гіпохлориту натрію або інших окисників (перманганати, пероксиди).
Регенерація установки може відбуватись:

  • за часом - регенерація відбувається періодично через встановлені інтервали часу
  • за об’ємом – регенерація відбувається періодично через встановлений об’єм очищеної води.
  • короткотривала промивка – періодична короткотривала промивка зворотнім потоком води (без етапу реагентної регенерації) при постійному дозуванні гіпохлориту натрію.
Відновлення властивостей фільтроматеріалу регенерацією відбувається після того як відпрацьовано його ємність по залізу і/або по марганцю. Також установка може працювати при постійному дозуванні на вході гіпохлориту натрію, в такому випадку її робота є безперервною і потрібна лише періодична промивка зворотнім потоком води без етапу реагентної регенерації. Даний спосіб використання установок серії VSS/GS може застосовуватись при знезараженні води гіпохлоритом натрію або для усунення залишкових концентрацій активного хлору. Завдяки цій особливості мікробіологічне забруднення води не впливає на роботу установки, оскільки гіпохлорит натрію є дезінфектантом.

Установки серії VSS/GS працюють в автоматичному режимі, втручання обслуговуючого персоналу полягає лише в додаванні розчину для регенерації в реагентний бак.
Додатково установки серії VSS/GS можуть комплектуватись клапаном перекривання потоку очищеної води при виході фільтра в режим регенерації Clack NHBW, що запобігає потраплянню сирої води в очищену. Наприклад, дана опція використовується при роботі на накопичувальну ємність.
pH - від 6,2 до 8,5
Залізо загальне - до 15,0 мг/л
Марганець - до 7,5 мг/л
Сірководень - до 5,0 мг/л
При високих концентраціях заліза і марганцю промивка зворотнім потоком має відбуватись очищеною водою
Термін експлуатації фільтроматеріалу Greensand Plus - 5 років.
Для збільшення тривалості експлуатації фільтроматеріалу рекомендовано проводити періодичне технічне обслуговування не рідше 1 разу на рік, в залежності від якості води.
Рекомендоване технічне обслуговування клапана управління в системах знезалізнення і видалення марганцю - не рідше 1 разу на рік, при високих концентраціях заліза - з періодичністю не рідше 1 разу в 6 місяців.