Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Промислова очистка води для виробництв і проектних організацій

Виробництвам і проектним організаціям

Промислова очистка води зі свердловин або систем централізованого водопостачання проектується під конкретні вимоги нормативних документів що регламентують якість води в даній сфері чи під вимоги виробника продукції. Наприклад, таким документом є Державні санітарні правила та норми для води харчових підприємств.

Фахівці Aqua Technical Systems володіють досвідом розробки і реалізації рішень водопідготовки для підприємств комунального водопостачання, парових котелень, заводів з розливу води, фармацевтичних виробництв, харчових підприємств та інших виробництв.

Особливістю промислової водопідготовки є те що тут не існує шаблонних рішень для всіх виробництв і для кожного процесу на виробництві фільтри очистки води підбираються індивідуально. Оскільки специфіка роботи обладнання або кінцевого продукту може кардинально відрізнятись.

Перед підбором водоочисного обладнання потрібно узгодити технічне завдання: 

  • Джерело водопостачання (свердловина, водопровід)
  • Необхідна кількість очищеної води
  • Розширений аналіз води
  • Призначення підготовленої води (технічна вода для обслуговування обладнання що не буде потрапляти в кінцевий продукт або вода для технологічного процесу що використовується як кінцевий продукт або контактує з ним).
  • Хімічні і мікробіологічні вимоги до очищеної води
  • Наявність накопичувальних ємностей, підключення каналізації
  • Періодичність роботи обладнання
  • Розміри місця монтажу обладанння

Опитувальний лист для формування технологічного завдання можна завантажити тут

Допоможемо сформулювати технічне завдання системи водоочистки, надамо технічну інформацію по підбору насосного обладання, об’єму накопичувальних ємностей, розміру і режиму роботи фільтрів, характеристик очищеної води.

Після узгодження технічного завдання формується комерційна пропозиція відповідно до обраної технології очистки води. Ми використовуємо лише економічно доцільні і ефективні методи водопідготовки, які обґрунтовуємо відповідними розрахунками.

Фахівці Aqua Technical Systems мають досвід застосування всіх відомих методів водопідготовки на підприємствах:

• Реагентна обробка (дозуючі системи серії VSDOS і BWT)
• Фільтрація на механічних фільтрах (мішечні і самопромивні фільтри )
• Йонний обмін (установки пом’якшення і знезалізнення води)
Адсорбція на вугільних фільтрах
Зворотній осмос
УФ стерилізація та ін.

Основною перевагою співпраці з нами є наявність досвідченого персоналу який працює з виробничими потужностями та виконує сервіс і ремонт не лише нашого обладнання але й обладнання світових виробників. Ми розробляємо і реалізуємо проекти для виробничих ліній виробництв, виконуємо монтажні і шеф-монтажні роботи, навчання обслуговуючого персоналу, модернізацію вже встановленого обладнання, сервісне обслуговування, ремонт. Постачаємо весь спектр водоочисного обладнання і витратних матеріалів та імпортуємо оригінальні запчастини до клапанів управління систем водопідготовки.

Безкоштовний виїзд
Виїзд, консультація, огляд обладнання, підбір фільтрів, відбір проби води

Монтаж, сервіс і ремонт:
Проводимо монтажні роботи
Сервісне обслуговування
Ремонт фільтрів нашого виробництва та інших виробників