Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Водопідготовка для ресторанів та інших комерційних закладів

Водопідготовка для ресторану, кафе, пральні, котельні та ін. комерційних закладів 

Водопідготовка для комерційних закладів вирізняється різноманітністю рішень в залежності від особливостей їх роботи. Розглянемо це детальніше на прикладі водопостачання готелю як комплексного об’єкту що включає ресторан, бар, котельню, пральню, житлові та господарські приміщення.

Наші спеціалісти також мають досвід реалізації водопідготовки для пунктів розливу води, спортивних- і фітнес-центрів, спа-салонів, медичних установ, оздоровчих центрів, клінік, санаторіїв, а також для зволоження в системах вентиляції промислових і побутових приміщень

Водопідготовка кафе, бару, ресторану.

Для очистки води в кафе, барах, ресторанах використовують установки пом’якшення (серія VSS/S) і знезалізнення (серія VSS/SI) води малих продуктивностей (0,8-1,5 м куб/год), а також компактні установки пом’якшення і знезалізнення води кабінетного типу. Для приготування їжі та напоїв рекомендовано встановити систему зворотнього осмосу.

  Питна вода для приготування їжі та напоїв. Очищена вода робить смак страв і напоїв більш вираженим.
Пароконвектомат для ефективної і справної роботи потребує подачі води низької мінералізації / твердості.
Посудомийна машина. Переваги використання фільтрів очистки води  -економія миючих засобів і ефективніше миття посуду.
Кавомашина. Під дією високих температур на нагрівальних елементах машини відкладаються вапняні відкладення і кавомашина потребує частішого сервісного обслуговування.
Льодогенератор. Неочищена вода з високою твердістю робить лід непрозорим що погіршує смак і вигляд напою.
Розтоєчна шафа. Відсутність накипу на нагрівальному елементі збільшує термін експлуатації печі.

Водопідготовка котельні

Підготовка котлової води включає очистку води від механічних домішок і пом’якшення води (або одночасне пом’якшення і знезалізнення води). При безперервній подачі очищеної води в систему можна використати установки пом’якшення (серія VST/S) і знезалізнення (серія VST/SI) води неперервного типу, а також системи зворотнього осмосу для силумінових теплообмінників.
Хімводоочистка (ХВО) котельні є запорукою тривалої і успішної роботи котла і встановлюється для того щоб запобігати утворенню мінеральних відкладень всередині котла. Кількість фільтрів і способи очистки води можуть відрізнятись в залежності від моделі котла, від показників вхідної води, а також від вимог виробника котла. Та незалежно від всіх вимог, потрібно пам’ятати найголовніше – ремонт котельного обладнання коштує значно більше ніж засоби підготовки води що запобігають цьому.
Опитувальний лист для підбору ХВО котла можна завантажити тут.

Водопідготовка пральні

Головними завданнями установок водопідготовки в пральні є забезпечення процесу прання водою високої якості, яка не погіршить зовнішній вигляд речей. Відповідно, ця вода повинна мати низьку твердість (найчастіше це вказується на упаковках з миючим засобом) і не містити заліза, що може спричинити пожовтіння тканин. Низька твердість води забезпечує краще прання, виведення плям, економить миючі засоби та збільшує їх ефективність. Оптимальним рішенням в цьому випадку є установки пом’якшення (серія VSS/S) і знезалізнення (серія VSS/SI) води продуктивністю до 2,0 м куб/год.

Водопідготовка для господарських і житлових приміщень готелів

Для того щоб перебування клієнтів готелю було комфортним, слід забезпечити відповідну якість води. Відсутність неприємних запахів, механічних домішок і м’якість самої води будуть додатковими перевагами при виборі Вашого готелю. Тут використовуються фільтри пом’якшення та знезалізнення води серії VSS/S і VSS/SI, а також вугільні фільтри для покращення органолептичних показників води.

Водопідготовка для саун і парних

Для водопідготовки в саунах і парних використовують установки пом’якшення (серія VSS/S) і знезалізнення (серія VSS/SI) води малих продуктивностей (0,8-1,5 м куб/год). Оскільки технічні приміщення саун і парних є малими, можна використовувати компактні установки пом’якшення (серія VSC/S) і знезалізнення (серія VSC/SI) води кабінетного типу.
В саунах для утворення пару використовуються парогенератори, які нагрівають воду за допомогою ТЕНів. Саме на нагрівальних елементах парогенераторів найбільше помітна якість вхідної води: при випаровуванні води з високою твердістю дуже швидко утворюється накип, що  призводить до дорогого ремонту і поломок обладнання.

Водопідготовка для приватних пивоварень

Підготовка води для виробництва пива включає етап пом’якшення і знезалізнення води і доочистку системою зворотнього осмосуРоль води у виробництві пива важко переоцінити, вона є одночасно сировиною і кінцевим продуктом та використовується на всіх етапах виробництва у величезній кількості. Головними показниками що безпосередньо впливають на смак та якість пива є: твердість води, рН, співвідношення між йонами Са+2 і Mg+2, залізо, нітрити, нітрати, хлориди, сульфати, сухий залишок, біологічні показники. Слід знати що для різних сортів пива потрібна вода з різними показниками, тому, у пивоварінні, як і на промислових виробництвах, підбір фільтрів водопідготовки відбувається індивідуально, залежно від показників вхідної води і вимог води на вході.

Безкоштовний виїзд
Виїзд, консультація, огляд обладнання, підбір фільтрів, відбір проби води

Монтаж, сервіс і ремонт:
Проводимо монтажні роботи
Сервісне обслуговування
Ремонт фільтрів нашого виробництва та інших виробників

Для Вашої зручності, наші фахівці виїдуть на об’єкт, проконсультують і сформують технічне завдання з врахуванням Ваших побажань, вимог, особливостей об’єкту, якості очищеної води та економічної доцільності.