Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Лампи і системи Sterilight Viqua

УФ стерилізатори води Sterilight Viqua

 

Cистеми ультрафіолетової стерилізації води Sterilight Viqua (виробництво Канада) – це системи що використовуються для знезараження питної води. Системи стерилізують воду від мікроорганізмів за допомогою ультрафіолетового випромінювання з довжиною хвилі 253,7 нм, яке руйнує молекули ДНК в клітинах бактерій і мікроорганізмів.

Системи стерилізації води з допомогою ультрафіолетового випромінювання є безпечнішим методом знезараження води в порівнянні з хлоруванням води в результаті якого утворюються хлорорганічні сполуки. Також цей метод не має альтернативи в районах без централізованого постачання води.

Ціни і характеристики роботи систем Viqua

 

ЗАМОВИТИ

 

Принцип роботи систем Sterilight Viqua 

Через вхідний патрубок вода потрапляє в реакційну камеру і протікає навколо кварцового чохла в якому знаходиться ультрафіолетова лампа. Кварцовий чохол захищає лампу від дії води. Під дією ультрафіолетового випромінювання руйнуються молекули ДНК в клітинах бактерій і мікроорганізмів. Вихідна вода є готова до використання. 

Системи стерилізації є чутливими до якості вхідної води і ефективність їхньої роботи залежить від якісної попередньої підготовки води. Зокрема, колірність, мутність, висока твердість води спричинють зменшення інтенсивності опромінення води, “заростання” кварцової тубки і неефективну роботу системи.

Доза УФ-випромінювання ламп Sterilight:
  32000 мкВт*с/см2 – в початковий момент експлуатації.
  25000 мкВт*с/см2 – через 1 рік експлуатації, що достатньо для знезараження 99,9% мікроорганізмів.

Індикація

  В серії TAP (VT 1/2, VT 4/2) – cвітлова індикація ввімкненого живлення і/або робочий режим лампи.
  В серії TAP Plus (S2Q-PA/2), HOME (S5Q-PA/2, S8Q-PA/2, VH410/2) і серії HOME Plus (650696-R (D4)) – дисплей робочих днів, звуковий сигнал заміни. В 650696-R (D4) додаткова світлова індикація живлення контроллера і роботи ламп.
  В серії Professional (VP-600/2, VP-950/2, SHF-140/2, SHF-180/2, SHF-290/2) – дисплей робочих днів, звуковий сигнал заміни.

Послуги для УФ-стерилізаторів

Пропонуємо послуги по заміні ламп, чистці кварцових чохлів і діагностиці роботи УФ-систем. Детальніше про ремонт та інші послуги на сторінці ––—> Послуги


Загальна твердість* - до 2,4* мг-екв/л
Залізо загальне - до 0,3 мг/л
Мутність - до 1,0 мг/л
Марганець - до 0,05 мг/л
Таніни - до 0,1 мг/л
Термін заміни ультрафіолетової лампи в установках стерилізації не рідше 1 разу на рік.
Залежно від твердості води рекомендовано проводити періодичну очистку кварцової трубки і УФ-датчика. При твердості води більше 2,4 мг-екв/л, необхідно встановити установку пом'якшення води.