Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Таблетована сіль

В системах пом’якшення та знезалізнення для регенерації (відновлення) обмінних властивостей катіоніту і комплексних фільтроматеріалів використовується розчин таблетованої солі.

E
Фасування: мішок 25 кг, дрібна таблетка
Розчинність в воді: 360 г/літр (20 0С)

Сіль даного виробника має ряд наступних переваг:

Високий ступінь очистки ( 99,1-99,9% NaCl );
Оптимальний контакт з водою;
Рівномірне розчинення таблетки без утворення кристалів і осаду.

Таблетована сіль, може використовуватись на всіх типах обладнання для пом’якшення води та знезалізнення і пом’якшення води, призначених як для домашнього, так і для промислового використання (підготовка води для котлів високого тиску, харчова, фармацевтична, хімічна та ін. галузі).

SANITABS – сіль і дезінфікуючий засіб 

sanitabsСистеми пом’якшення і знезалізнення води що використовують розчин таблетованої солі для регенерації при тривалій експлуатації потребують проведення технічного обслуговування. Розчин Sanitabs одночасно дезінфікує і регенерує шар фільтроматеріалу. 

Виробництво: Австрія
Фасування: мішок 8 кг

Для використання необхідно додати пакет (8 кг) Sanitabs в сольовий бак взамін звичайної таблетованої солі і запустити установку в звичайному режимі. Залишки таблетованої солі не несуть загрози.
Регулярне використання Sanitabs дозвилить ефективно підтримувати фільтроматеріал в чистоті і забезпечувати гігієнічну безпеку.