Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Реагенти для захисту систем опалення

Реагенти для промивки і захисту систем опалення SoluTech

solutech-bwt

BWT-SoluTech SYSTEM CLEANER
Використовується для промивання в системах опалення та охолодження, в системах кондиціювання повітря із загальною циркуляцією води, що мають вапняні відкладення, оксиди, водорості та ін. забруднення.

Може використовуватись в системах що включають компоненти з алюмінію, легких сплавів і латуні, а також труб та фітингів, виготовлених з синтетичних матеріалів. Підходить для гарячої і холодної води з рециркуляцією.

Відновлення поверхонь з допомогою BWT-SoluTech System Cleaner рекомендується, в більшості, для систем з поганими експлуатаційними умовами, після чого бажаним є використання препаратів що захищають від корозії і відкладення вапна, наприклад BWT-SoluTech FULL PROTECTION.

BWT-SoluTech FULL PROTECTION
Використовується для запобігання утворенню корозії, вапняних відкладень, мулу та водоростей, а також для захисту нагрівальних та охолоджуючих систем і систем кондиціювання повітря із загальною циркуляцією води. Може використовуватись в системах що включають компоненти з алюмінію, легких сплавів і синтетичних матеріалів.
Використовується для нагрівальних систем з температурою до 110 0С.

Перед використанням в системах що експлуатуються тривалий час і мають корозію та вапняні відкладення рекомендовано провести відновлювальну обробку за допомогою  BWT-SoluTech SYSTEM CLEANER.

BWT-SoluTech LEAK PREVENTER
Захищає циркуляційні системи опалення та кондиціонування від протікання і розгерметизації, та запобігає протіканню у разі його утворення.

Використовується для нагрівальних систем з температурою до 110 0С.