Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Фільтри пом'якшення та знезалізнення води

фільтр пом'якшення води
Установки пом'якшення води серії VSS/S

Установки пом'якшення води серії VSS/S

Для Побуту і Підприємств Фільтр пом'якшення води для побуту серії VSS/S представлений одним корпусом фільтра, солерозчинником і відповідною автоматизацією.

Переглянути
фільтр пом'якшення і знезалізнення води
Установки знезалізнення і пом’якшення води серії VSS/SI

Установки знезалізнення і пом’якшення води серії VSS/SI

Для Побуту і Підприємств Фільтр знезалізнення і пом'якшення води для побуту серії VSS/SI представлений одним корпусом фільтра, солерозчинником і відповідною автоматизацією. Фільтрація відбувається через шар комплексного фільтроматеріалу ATS-COMPLEX.

Переглянути
фільтр кабінетного типу для пом'якшення води
Установки пом'якшення води серії VSС/S

Установки пом'якшення води серії VSС/S

Для Приватного Будинку та Квартири Компактний фільтр пом'якшення води для побуту. Фільтру серії VSС/S повністю автоматизований, а корпус одночасно виконує також функцію соерозчинника.

Переглянути
фільтр кабінет для пом'якшення і знезалізнення води
Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VSС/SI

Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VSС/SI

Для Приватного Будинку та Квартири Компактний фільтр знезалізнення і пом'якшення води для побуту. Корпус фільтру серії VSС/SI одночасно виконує і функцію солерозчинника, що значно економить місце.

Переглянути
фільтр твін для пом'якшення води
Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VST/S

Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VST/S

Для ПідприємствФільтри пом'якшення води серії VSТ/S безперервно подають очищену воду споживачу. Вони складаються з двох корпусів фільтрів, одного або двох солерозчинників і відповідної автоматизації.

Переглянути
фільтр твін для знезалізнення і пом'якшення води
Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VST/SІ

Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VST/SІ

Для Підприємств Фільтри знезалізнення і пом'якшення води серії VSТ/SІ безперервно подають очищену воду споживачу. Вони складаються з двох корпусів фільтрів, одного або двох солерозчинників і відповідної автоматизації.

Переглянути

Допомогти вибрати фільтр

+38 (063) 308-71-20

Це один з наймасовіших типів фільтрів що використовуються в Україні. Далі розглянемо які бувають основні їх групи, чим вони відрізняються між собою і для яких задач використовуються. 

Залежно від типу забрудника фільтри пом’якшення і знезалізнення води поділяються на дві групи:

 1. Фільтри для пом’якшення води (серії VSS/SVSC/SVST/S) – це обладнання для очистки від твердості за допомогою катіонітів, які використовуються в якості фільтроматеріалу і очищують воду за принципом іонного обміну. Тобто відбувається корекція води заміщенням іонів кальцію і магнію на іони натрію, солі якого не спричинюють накипоутворення як солі твердості. При такому процесі в пом’якшувачі загальний солевміст фільтрованої води не змінюється.

  йонний обмін в фільтрі
 2. Комплексні фільтри для пом’якшення і знезалізнення (пом’якшувач води серії   VSS/SI,  VSC/SI,  VST/SI) – це також фільтри для пом’якшення, які працюють як звичайний пом’якшувач, але мають ряд переваг, бо зменшують жорсткість при високому вмісті заліза (в розчинній і нерозчинній формі), органічних сполук та амонію. Фільтри даних серій також очищують воду від цих забрудників. Тому при певних умовах дане обладнання використовують в т. ч. як фільтр для очистки води від заліза і амонію з органічними сполуками. Це досягається а допомогою фільтрації через шар комплексного фільтроматеріала ATS complex всередині фільтра, який дає можливість замість окремих фільтра знезалізнення води і фільтра пом’якшення води використовувати один, тим самим досягаючи економії в розмірах, необхідності води для промивок фільтроматеріала і зниженні експлуатаційних затрат.

Якщо потрібна лише очистка води від заліза без усунення твердості, або при дуже високих показниках вмісту заліза замість комплексних фільтрів слід звернути увагу на фільтр знезалізнення серії VSS/GS або VSS/PX.]

Зовнішній вигляд

схема фільтр кабінетного типу і одноколонний фільтр

І пом’якшувач води і комплексний фільтр пом’якшення і знезалізнення може бути у вигляді:

 1. окремо розміщеної колони фільтра із баком-солерозчинником (серії VSS/S(SI), VST/S(SI)).Переваги : Велика лінійка фільтрів даного типу для різних продуктивностей а також нижча вартість в порівнянні з “кабінетними” системами.
 2. у вигляді корпусів “кабінетів” (серія VSC/S(SI)), коли корпус фільтра розміщений всередині солерозчинника.Пом’якшувачі “кабінетного типу” (серія VSC/S(SI)) в більшості використовуються в квартирах, оскільки мають приємний дизайн, дуже компактні розміри і розраховані на невелику кількість води.  Ще їх перевагою є те, що напірний корпус фільтра розміщений всередині корпуса «кабінета» і при аварійній ситуації (гідроудар, надлишковий тиск, вакуум тощо) витік води з напірного корпуса відбудеться всередину «кабінета», який має перелив спрямований в каналізацію.Переваги : Такий конструктив робить фільтри «кабінетного типу» більш захищеними від протікання, що дуже важливо в багатоквартирних будинках.

За принципом роботи пом’якшувачі води поділяються на:

 • Фільтри періодичної дії (серії VSS/S(SI), VSC/S(SI)) – працюють періодично заданий фільтроцикл по об’єму відфільтрованої води або по часу, після відпрацювання якого ініціюють цикл регенерації (відновлення властивостей фільтроматеріала). Вони складаються з одного корпуса і одного бака-солерозчинника (пом’якшувач води «кабінетного типу» так само належить до фільтра періодичної дії).

  Можуть комплектуватись додатковими засобами автоматизації для перекривання потоку під час регенерації, оскільки в стандартній комплектації під час регенерації фільтр подає сиру воду. Додаткова автоматизація в більшості потрібна в промислових і напівпромислових задачах, а в побуті регенерація здійснюється переважно вночі, коли розбір води відсутній.

 

 • Фільтри неперервної дії (серія VST/S(SI)) – працюють постійно і безперервно.
  Такий фільтр складається з двох корпусів які працюють почергово, тобто два корпуса автоматизовано узгоджені так, щоб один постійно знаходився в роботі, а другий в режимі регенерації фільтроматеріала або в очікуванні. При закінченні заданого фільтроцикла по об’єму відфільтрованої води фільтр включає поточний виснажений корпус в режим регенерації, а той, що був в очікуванні – в роботу. Причому, для регенерації виснаженого корпуса пом’якшувач використовуватиме очищену воду з фільтра в роботі, що є особливо актуально для комплексних фільтрів пом’якшення і знезалізнення (серія VST/SI), які працюють із підвищеним вмістом заліза або амонійних сполук.

  Фільтри неперервної дії в переважній більшості використовуються в промисловості та комерції.

Сфера застосування

Для квартир і дрібних комерційних об’єктів (ресторани, пральні, кафе тощо) в більшості використовуються кабінетні фільтри пом’якшення серії  VSC/S  і кабінетні комплексні фільтри пом’якшення та знезалізненнясерії VSC/SI.

Для будинків, котелень, виробництв і промисловості в більшості використовуються фільтри пом’якшення VSS/S  і комплексні фільтри пом’якшення та знезалізненнясерії VSS/SI.

Для промислових котелень, виробничих потреб і технологічних ліній використовують переважно фільтри пом’якшення неперервної дії серії VST/S і комплексні фільтри пом’якшення і знезалізнення неперервної дії серії VST/SI.