Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Пом'якшення та знезалізнення

фільтр пом'якшення води
Установки пом'якшення води серії VSS/S

Установки пом'якшення води серії VSS/S

Для Побуту і Підприємств Фільтр пом'якшення води для побуту серії VSS/S представлений одним корпусом фільтра, солерозчинником і відповідною автоматизацією.

Переглянути
фільтр пом'якшення і знезалізнення води
Установки знезалізнення і пом’якшення води серії VSS/SI

Установки знезалізнення і пом’якшення води серії VSS/SI

Для Побуту і Підприємств Фільтр знезалізнення і пом'якшення води для побуту серії VSS/SI представлений одним корпусом фільтра, солерозчинником і відповідною автоматизацією. Фільтрація відбувається через шар комплексного фільтроматеріалу ATS-COMPLEX.

Переглянути
фільтр кабінетного типу для пом'якшення води
Установки пом'якшення води серії VSС/S

Установки пом'якшення води серії VSС/S

Для Приватного Будинку та Квартири Компактний фільтр пом'якшення води для побуту. Фільтру серії VSС/S повністю автоматизований, а корпус одночасно виконує також функцію соерозчинника.

Переглянути
фільтр кабінет для пом'якшення і знезалізнення води
Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VSС/SI

Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VSС/SI

Для Приватного Будинку та Квартири Компактний фільтр знезалізнення і пом'якшення води для побуту. Корпус фільтру серії VSС/SI одночасно виконує і функцію солерозчинника, що значно економить місце.

Переглянути
фільтр твін для пом'якшення води
Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VST/S

Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VST/S

Для ПідприємствФільтри пом'якшення води серії VSТ/S безперервно подають очищену воду споживачу. Вони складаються з двох корпусів фільтрів, одного або двох солерозчинників і відповідної автоматизації.

Переглянути
фільтр твін для знезалізнення і пом'якшення води
Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VST/SІ

Установки знезалізнення і пом'якшення води серії VST/SІ

Для Підприємств Фільтри знезалізнення і пом'якшення води серії VSТ/SІ безперервно подають очищену воду споживачу. Вони складаються з двох корпусів фільтрів, одного або двох солерозчинників і відповідної автоматизації.

Переглянути

Допомогти вибрати установку водопідготовки

+38 (063) 308-71-20, +38 (063)-84-84-418

Фільтри пом’якшення води – це фільтри для очистки води від твердості (іонів кальцію та магнію).

Фільтри пом’якшення і знезалізнення води (комплексної дії) – це фільтри для очистки води від заліза (в розчинній і нерозчинній формі) і твердості (іонів кальцію та магнію), а також марганцю, амонію, органіки.

Тип фільтроматеріалу

Фільтри знезалізнення і пом’якшення води (серії VSS/SI, VSC/SI, VST/SI) призначені для одночасного усунення розчиненого заліза, твердості води, амонійних і органічних сполук одночасно в одному фільтрі за допомогою комплексного фільтроматеріалу ATS-COMPLEX. Установки з таким типом фільтроматеріалу дають можливість замість декількох фільтрів використовувати один, тим самим досягаючи економії в розмірах, необхідності води для промивок фільтра і зниженні експлуатаційних затрат. 

Фільтри пом’якшення води (серії VSS/S, VSC/S, VST/S) призначені для усунення твердості води за допомогою сильнокислотного катіоніту. Це відбувається завдяки процесу йонного обміну – заміщенню іонів кальцію і магнію на натрій (оскільки регенерація відбувається таблетованою сіллю NaCl).

Конфігурація

Установки можуть бути у вигляді окремо розміщених колон фільтрів із баком-солерозчинником (серії VSS/S(SI), VST/S(SI)), а також у вигляді корпусів “кабінетів” (серія VSC/S(SI)), коли фільтр розміщений всередині солерозчинника. Установки “кабінетного типу” в більшості використовуються в квартирах, оскільки мають дуже компактні розміри і розраховані на невелику кількість води. 

Принцип роботи

За принципом роботи фільтри поділяються на установки періодичної дії (серії VSS/S(SI), VSC/S(SI)), та установки неперервної дії (серія VST/S(SI)). Установки неперервної дії складаються з двох фільтрів які працюють почергово, і в більшості використовуються в промисловості та комерції.


×

×