Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Фільтри для пом’якшення води (пом’якшувач) у Львові

Пом’якшення води потрібне у тих випадках, коли у воді у великій кількості присутні солі таких хімічних елементів, як магній та кальцій. пом'якшена вода у Львові фото

Небезпека жорсткої води

Використання у побуті води з великим показником жорсткості загрожує виникненням наступних проблем:

Для організму

 • Порушення діяльності систем травлення та сечовиділення;
 • Дерматити та інші захворювання шкіри;
 • Розвиток алергії;

Для обладнання

 • Перегрівання та вихід з ладу техніки у наслідок відкладення солей магнію та кальцію на робочих частинах механізмів;
 • Некоректна робота системи опалення через відкладання солей у трубах – прориви, зниження коефіцієнту ефективності та підвищений рівень споживання електроенергії.
 • Погіршується естетичний вигляд сантехніки внаслідок осадження вапняних відкладень.

Це лише деякі проблеми, які можуть виникнути у разі споживання та використання у побуті жорсткої води. Щоб уникнути вищенаведених неприємностей, використовуйте фільтри для пом’якшення води від Аква Технікал Системс.

Давайте розглянемо загальний принцип дії устаткування для очищення води від солей магнію та кальцію.

Принцип дії фільтрів для пом’якшення води

Незалежно від виробника, моделі та призначення, більшість фільтрів для пом’якшення води процес пом'якшення води фотовикористовують у процесі своєї роботи принцип обміну іонів. Результатом такої процедури є заміна йонів кальцію і магнію  на йони натрію. Особливістю цих фільтрів є відновлення властивостей фільтру в процесі регенерації розчином таблетованої солі.

Конструкція фільтрів для пом’якшення води досить проста, а з основних її елементів можна виділити пластиковий корпус, та спеціальну ємність для приготування розчину таблетованої солі.

 Що стосується безпосередньо процедури перетворення жорсткої води на м’яку, то відбувається вона наступним чином:

 1. Рідина, проходячи через фільтр, який має у своєму складі шар іонообмінної смоли (катіоніту), корегує свій склад солей, а саме, іони кальцію та магнію замінюються іонами натрію;
 2. Після використання ресурсу іонообмінної смоли і для збереження її властивостей, у фільтр подається розчин таблетованої солі і відбувається процес відновлення властивостей катіоніту (регенерація);
 3. Промивка іонообмінної смоли від регенеруючого розчину і скид в дренаж промивної води.

Слід зазначити, що процес регенерації фільтра для жорсткої води займає певний час і напряму залежить від моделі та габаритних розмірів устаткування. Також у період відновлення фільтру слід утриматися від використання фільтру. В іншому випадку ви отримаєте на виході воду з високим показником жорсткості, що зробить використання обладнання зовсім невиправданим.

фільтр пом'якшувач у Львові фото

Різновиди фільтрів для пом’якшення води та їх переваги

В залежності від призначення та технічних особливостей, всі фільтри для жорсткої води діляться на наступні категорії:

 • Для приватного будинку або квартири;
 • Для великих котеджів та невеликих підприємств; 
 • Для виробництв.

Разом з тим, для виробників обладнання водоочистки такий поділ є досить умовним, оскільки в рамках одного об’єкту можуть реалізовуватись фільтри що входять у всі три категорії. Тому, окрім габаритних розмірів фільтрів пом’якшення, основним показником даного типу устаткування є їх продуктивність – об’єм води, який вони можуть пом’якшити за певний проміжок часу. Відповідно – чим більший даний показник, тим більше вартість устаткування.

Де купити фільтри для пом’якшення води?

Придбати даний тип устаткування у Львові ви завжди зможете на нашому сайті або завітавши в наш офіс на вулиці Стороженка 32. Основна перевага співпраці з нами це те, що ми є виробниками водоочисних рішень для побуту і промисловості. Тому ви не переплачуєте посередникам і, відповідно, економите свої кошти та отримуєте якісне, ефективне  обладнання.

До того ж, ви завжди зможете розраховувати на професійну консультацію наших фахівців, які нададуть усю необхідну інформацію відносно обраного вами товару та організують процедуру доставки і монтажу устаткування у зручний для вас час. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, та не упустіть свою можливість придбати необхідний вам товар по привабливим цінам.


Ціни на пом’якшувачі води є на сторінці Установки пом’якшення і знезалізненя води

Не забудьте нагадати менеджеру про знижку)))


 Фото встановленого фільтра пом’якшувача води у Львові

фільтр пом'якшення Львів фото

фільтр кабінет пом'якшення води фото

 Замовити безкоштовний виїзд і консультацію +380638484418