Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Фільтри Honeywell

 Магістальні фільтри Honeywell використовуються для очищення води від механічних забруднень і забезпечують безперервне постачання очищеної води. Фільтри встановлюють для захисту компонентів систем водопостачання, сантехнічних приладів та іншого обладнання від неагресивних механічних домішок: пісок, іржа, окалина, пакля і таке інше. Бруд, що збирається в нижній частині колби фільтра, легко вимивається за допомогою промивки. В режимі промивки фільтру не припиняється подача очищеної води до споживача.

Фільтри Honeywell використовують власну запатентовану методику зворотньої промивки. Фільтрувальний елемент таких фільтрів поділений на дві секції, в режимі фільтрації більша, нижня секція задіяна в роботі, а менша, верхня секція не контактує з вхідною водою. В режимі промивки весь фільтрувальний елемент опускається донизу до припинення подачі води в нижню секцію і відкриється подача води в верхню секцію фільтру, далі через крильчатку і через нижню секцію в напрямку зсередини назовні, далі в дренаж. Таким чином відбувається очищення фільтру зворотнім потоком. В робочому режимі всі елементи повертаються в вихідне положення.

ff06FF06 ½” – 1¼” AA, AAM

Фільтр з ручною промивкою. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику в моделі для холодної води (АА), модель для гарячої води (ААМ) повністю виконано з латуні. Компактний розмір дозволяє монтаж в обмеженому просторі.
Особливістю будови є корпус з зовнішньою і внутрішньою різьбами.

fk06FK06 ½” – 1¼” AA, AAM  

Фільтр з ручною промивкою. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику в моделі для холодної води (AA) а в модель для гарячої води (AAM) повністю виконано з латуні. Редуктор тиску забезпечує постійний тиск на виході незалежно від тиску на вході. Встановлене значення тиску відображається на покажчику на верхній частині ковпачка редуктора. Сітчастий фільтр та колба фільтру повністю змінні.

f76sF76S ½” – 2” AA, AAM

Фільтр з ручною зворотньою промивкою. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику в моделі для холодної води (AA), модель для гарячої води (AAM) повністю виконано з латуні. Картридж з вмонтованим ротором. Кільце із шкалою для нагадування про термін наступної ручної промивки. Легка модифікація у самопромивний фільтр з допомогою приводу автоматичної промивки. 

hs10sHS10S ½” – 2” AA, AAM

Фільтрувально-регулююча станція включає  звортній клапан з отвором для перевірки, фільтр тонкої очистки з зворотньою промивкою, редуктор тиску та запірний клапан. Кільце із шкалою для нагадування про термін наступної ручної промивки. Легка модифікація у самопромивний фільтр з допомогою приводу автоматичної промивки.

Характеристики і ціни Honeywell

ЗАМОВИТИ