Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Самопромивні фільтри BWT

Механічні самопромивні фільтри BWT призначені для видалення механічних забруднень розміром понад 90 мкм, що потрапляють у воду, яка споживається з магістральних трубопроводів, колодязів та свердловин. 

Залежно від типу промивки фільтри BWT поділяються на фільтри з прямою і зворотньою промивкою, а також залежно від автоматизації промивки поділяються на фільтри з автоматичною і  ручною промивкою.
Всі фільтри використовують в якості фільтруючого елементу сітку (армовану полімерну або з нержавіючої сталі).

protector-mini-crrPROTECTOR MINI CR, HR ½” – 1″

Фільтр з ручною промивкою. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику в моделі для холодної води і з латуні в моделі для гарячої води (PROTECTOR MINI HR). Можливе встановлення редуктору тиску та манометру.
Фільтруючий елемент виготовлено з нержавіючої сталі.

protector-mini-hwsPROTECTOR MINI HWS  CR ½” – 1″,  PROTECTOR MINI HWS HR ½”

Фільтр з ручною промивкою. В комплект поставки фільтру входить редуктор тиску. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику в моделі для холодної води і з латуні в моделі для гарячої води (PROTECTOR MINI HWS HR).
Фільтруючий елемент виготовлено з нержавіючої сталі.

protector-bwPROTECTOR BW ¾˝ – 1″

Фільтр з ручною зворотньою промивкою. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику, що витримує високий тиск.
Фільтруючий елемент – армована полімерна сітка зі спеціальною геометрією осередку, що дозволяє легко вимивати забруднення.


europafilter-rsEUROPAFILTER RS ¾˝ – 2″

Фільтр з ручною зворотньою промивкою.
Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику, що витримує високий тиск.
В комплект поставки входять різьбові з’єднання з накидними гайками, комплект ущільнень, зливний штуцер.

f1F1, F1 HWS ¾˝ – 1¼”

Модульний фільтр з ручною зворотньою промивкою. Швидкий монтаж з допомогою приєднувального гідромодуля або гідромодуля з редуктором тиску і манометром (F1 HWS), що входить в комплект поставки, тому монтаж можливий як на горизонтальному так і  на вертикальному трубопроводі. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику з захисним кожухом, і пристроєм “розриву струменя”.

R1, R1 HWS ¾˝ – 1¼”

Модульний фільтр з ручною зворотньою промивкою. Швидкий монтаж з допомогою спеціального приєднувального гідромодуля або гідромодуля з редуктором тиску і манометром (R1 HWS), що входить в комплект поставки, тому монтаж можливий як на горизонтальному так і  на вертикальному трубопроводі. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику з захисним кожухом, пристроєм “розриву струменя” і регульованими редукційними клапанами.

infinityINFINITY A, AP ¾˝ – 2″

Фільтр з електронним управлінням і автоматичною зворотньою промивкою. Швидкий монтаж з допомогою приєднувального гідромодуля або гідромодуля з редуктором тиску і манометром (DR) та додатково зі зворотнім клапаном (HWS). Таке підключення дозволяє монтаж на горизонтальному і вертикальному трубопроводі. Верхня частина виконана з латуні, а корпус з пластику з захисним кожухом, нижня частина має пристрій “розриву струменя”.
У моделях типу А промивка відбувається за часом з частотою від 1 разу на годину до 1 разу на 56 днів. У моделях типу АР промивка відбувається за часом і за перепадом тиску до 0,8 Бар.

e11E1 HWS ¾˝- 1″

Фільтр з блоком швидкої заміни фільтруючого елемента. Оснащений світодіодною індикацією необхідності заміни фільтроелементу. Після заміни фільтруючий елемент промивається потоком чистої води і використовується багаторазово. В комплект поставки входить редуктор тиску, манометр, корпус фільтру, фільруючий елемент, запірни кран, зворотній клапан, накидні гайки і ущільнення. Виконується в двох кольорах (білий і синій).

multipurMULTIPUR M, AP 65 – 150

Високопродуктивний промисловий фільтр зі зворотньою промивкою, модель АР з автоматичною промивкою, електронним управлінням і дисплеєм на якому відображено час до наступної промивки і перепад тиску на фільтрі.
Фільтруючий елемент (100 або 200 мкм) виготовлено з нержавіючої сталі, корпус фільтру виготовлено з бронзи і оснащено двома манометрами.

У фільтрах з прямою промивкою механічні домішки що осідають на зовнішній стороні фільтруючого елемента змиваються вхідним прямим потоком води при повороті крану, розташованого в нижній частині корпусу фільтра.

У фільтрах зі зворотньою промивкою механічні домішки змиваються з фільтруючого елемента зворотнім потоком води спрямованим з внутрішньої сторони фільтруючого елементу виштовхуючи всі забруднення з отворів фільтруючого елемента.

Підчас промивання фільтруючого елемента обертання штока відкриває клапан відстійника і забруднена вода з механічними домішками виводиться з фільтра. В цей момент, через різницю тисків в середині промивного механізму домішки виштовхуються з фільтруючої поверхні сітки потоком чистої води. При обертанні штока проти годинникової стрілки клапан відстійника закривається і регенерація фільтруючого елемента завершується.

Характеристики і ціни фільтрів BWT

ЗАМОВИТИ