Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Механічна фільтрація

Картриджні фільтри

Картриджні фільтри

Для Побуту і Підприємств Картриджні фільтри Big Blue 10", Big Blue 20" і Slim 20" для очистки води від механічних домішок. Змінні картриджі для картриджних фільтрів: поліпропіленове волокно, поліпропіленовий шнур, вугільний картридж з гранульованим вугіллям, вугільний картридж з брекетованим вугіллям

Переглянути
Механічні фільтри FSI X100

Механічні фільтри FSI X100

Для Підприємств Фільтри мехаічної очистки FSI X100 призначені для видалення механічних забрудень (пісок, мул, іржа) з допомогою змінних елементів мішечного типу. Продуктивність фільтру 6 - 10 м3/год. Даний фільтр використовує змінні мішечні фільтроелементи X01 градієнтом механічної фільтрації 1, 10, 25, 50 і 100 мкм.

Переглянути
Самопромивні фільтри BWT

Самопромивні фільтри BWT

Для Побуту і Підприємств Механічні самопромивні фільтри BWT призначені для видалення механічних забруднень розміром понад 90 мкм, що потрапляють у воду, яка споживається з магістральних трубопроводів, колодязів та свердловин. Залежно від типу промивки фільтри BWT поділяються на фільтри з прямою і зворотньою промивкою, а також залежно від автоматизації промивки поділяються на фільтри з автоматичною і ручною промивкою.

Переглянути
Фільтри Honeywell

Фільтри Honeywell

Для Побуту і Підприємств Магістальні фільтри Honeywell використовуються для очищення води від механічних забруднень і забезпечують безперервне постачання очищеної води.

Переглянути