Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Установки з активованим вугіллям серії VSS/CA

Установки призначені для видалення запаху, присмаку, залишків хлору, органічних забруднень, нафтопродуктів, ПАВ, зменшення колірності і покращення органолептичних властивостей води методом адсорбції. В якості фільтруючого шару використовується активоване вугілля з великою ємністю поглинання органічних сполук і відмінними дехлораційними властивостями.

Регенерація установки відбувається без використання додаткових реагентів (безреагентно) шляхом короткотривалої промивки вугілля зворотнім потоком води, що є вагомою перевагою при виборі методу очистки від аналогічних забруднень.

 електроживлення – 220В / 50 Гц
 вхідний тиск – 1,5…5 бар.

Характеристики і ціни фільтрів з активованим вугіллям серії VSS/CA

ЗАМОВИТИ


Гарантія:
Установки з клапаном управління Clack (США) – 3 роки
Установки з клапаном управління RX (Китай) – 1 рік

Безкоштовний виїзд
Виїзд, консультація, огляд обладнання, підбір фільтрів, відбір проби води

Монтаж, сервіс і ремонт:
Проводимо монтажні роботи
Сервісне обслуговування
Ремонт фільтрів нашого виробництва та інших виробників

Марганець - до 0,1 мг/л
Залізо загальне - до 0,2 мг/л
Перманганатна окисність - до 10,0 мгO2
Концентрація завислих речовин - до 20 мг/л
Мікробіологічне забруднення - відсутнє
Мутність - до 1,5 мг/л
Термін експлуатації активованого вугілля в установках від 1 до 2 років, залежно від концентрації заліза, органічних сполук і завислих речовин у вхідній воді.
Для збільшення тривалості експлуатації активованого вугілля рекомендовано проводити періодичне технічне обслуговування фільтроматеріалу не рідше 1 разу на рік.
Рекомендоване технічне обслуговування клапана управління в системах з активованим вугіллям - не рідше 1 разу на рік.
Установки серії VSS/CA складаються з клапана управління, дренажної системи і корпуса фільтра в який завантажено активоване вугілля і гравійну "підсипку".
Завдяки високим адсорбційним властивостям активованого вугілля, установки з його використанням мають підвищену селективність при видаленні мікрозабруднень, наприклад таких як пестициди, в присутності високих концентрацій природних органічних сполук. Такий фільтроматеріал також використовують для видалення загальної органіки, наприклад гумінових сполук, що реагують з хлором утворюючи тригалометани.

Установки серії VSS/CA використовуються для фільтрування води комунального водопроводу яка зазвичай є дезинфікована хлором або його сполуками що надають їй специфічний неприємний запах і смак. Установки з активованим вугіллям ефективно видаляють хлор і його сполуки в результаті чого смак води покращується, зникає неприємний запах і колірність, що виникає через розчинення органічних сполук.

Активоване вугілля в установках VSS/CA також використовується для поглинання розчиненого сірководню з води, який спричиняє специфічний запах.

Регенерація активованого вугілля відбувається в автоматичному режимі методом промивки шару фільтроматеріалу зворотнім потоком води. Видалені забруднення відводяться в каналізацію.
Регенерація відбувається періодично за часом через встановлені інтервали.
Регенерація активованого вугілля є безреагентною і не потребує використання реактивів.

Установки з активованим вугіллям серії VSS/CA працюють в автоматичному режимі і не потребують втручання обслуговуючого персоналу.