Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Фільтрація на активованому вугіллі

фільтр з вугіллям для очистки води від хлору
Установки з активованим вугіллям серії VSS/CA

Установки з активованим вугіллям серії VSS/CA

Для Побуту і Підприємств Фільтри серії VSS/СA з активованим вугіллям використовуються для очистки води від органічних забруднень, хлору, ПАВ, нафтопродуктві, колірності, покращення присмаку і запаху води.

Переглянути
вугільний фільтр для очистки води від сірководню і хлору
Установки з активованим вугіллям серії VSS/CS

Установки з активованим вугіллям серії VSS/CS

Для Побуту і Підприємств Фільтри серії VSS/СS з активованим вугіллям використовуються для очистки води від хлорамінів, заліза, сірководню, органічних забруднень, хлору, ПАВ, нафтопродуктві, колірності, покращення присмаку і запаху води.

Переглянути

Допомогти в підборі фільтру

+38 (063) 308-71-20, +38 (063)-84-84-418

Тип фільтроматеріалу

  • Вугільні фільтри серії VSS/CA  призначені для видалення запаху, присмаку, залишків хлору, органічних забруднень, нафтопродуктів, ПАВ, зменшення колірності і для покращення органолептичних властивостей води методом адсорбції. В якості фільтроматеріалу використовується вугілля з великою ємністю поглинання органічних сполук і відмінними дехлораційними властивостями.

  • У вугільних фільтрах серії VSS/CS в якості фільтроматеріалу використовують активоване вугілля з каталітичними властивостями. Має всі переваги активованого вугілля яке використовується у фільтрах серії VSS/CA, окрім того володіє властивостями видалення хлорамінів, заліза і сірководню.

Конфігурація

  • Установки серії VSS/CA і VSS/CS складаються з одного корпусу фільтру і відповідної автоматизації.

Регенерація

  • Відновлення властивостей фільтроматеріалу відбувається без використання додаткових реагентів (безреагентно), шляхом короткотривалої промивки зворотнім потоком води, що є вагомою перевагою при виборі методу очистки від аналогічних забруднень.