Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Станції дозування

станція дозування грюндомат
Дозуючі системи  на базі насосів дозаторів Grundfos

Дозуючі системи на базі насосів дозаторів Grundfos

Для Комерції і Підприємств Дозуючі системи на базі насосів дозаторів Grundfos призначені для дозування антискалантів, біоцидів, лугів, кислот у відкриті і закриті системи опалення, охолодження, а також для інших потреб виробництва

Переглянути
насоси дозатори seko
Дозуючі системи VSDOS на базі насосів-дозаторів Seko

Дозуючі системи VSDOS на базі насосів-дозаторів Seko

Для Підприємств В дозуючих системах VSDOS використовуються насоси-дозатори Seko і ємності з хімічно-стійкого пластику виробництва Clack. Дані системи використовуються в промисловості для дозування реагентів у відкритих і закритих системах опалення, охолодження і води для потреб виробництва.

Переглянути

Станція дозування реагентів – це обладнання що забезпечує подачу фіксованого об’єму рідкого реагенту в трубопровід під тиском або в ємність за певний період часу. Такі станції є ефективним інструментом для автоматизації процесу подачі реагентів завдяки високій точності і неперервності режиму дозування.

Станції дозування складаються з:

  • Насос-дозатор
  • Ємність для реагентів в комплекті з фітингами і трубками подачі
  • Датчики, зокрема, датчики рівня, рН, Redox-потенціалу, тощо. Їх кількість залежить від моделі дозуючої системи, наприклад, системи серії VSDOS можуть комплектуватись датчиками згідно потреб замовника.
  • Мішалка

При підборі дозуючої системи необхідно прийняти до уваги що, продуктивність подачі насоса-дозатора залежить від тиску середовища в яке здійснюється дозування. Чим більший тиск середовища – тим менша продуктивність насоса-дозатора.