Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

Комплексний фільтроматеріал ATS-COMPLEX

Багатокомпонентний фільтроматеріал ATS-COMPLEX призначений для комплексної обробки води, що містить надлишкову кількість сполук заліза, марганцю, амонію, жорсткість, механічні домішки і органічні забруднення. ATS-COMPLEX застосовується для отримання води питної якості в побутовій, господарсько-побутовій і промисловій сферах використання. 

Для очистки води, що одночасно містить різні забрудники, традиційно використовували систему водопідготовки в декілька стадій послідовно – це рішення ефективне, але вимагає значних капітальних і експлуатаційних затрат.

 

ATS-COMPLEX – це багатокомпонентна суміш фільтроматеріалів різної дії, питомої ваги та гранулометричного складу з іонообмінними, сорбційними і каталітичними властивостями.

В засипному фільтрі під дією потоку води компоненти ATS-COMPLEX розшаровуються і кожен шар послідовно виконує свої функції в процесі водопідготовки. Завдяки цьому досягається максимальна очистка води в широкому діапазоні показників рН і видалення з води різних забрудників  в одному засипному фільтрі. При цьому послідовна і багатошарова фільтрація через ATS-COMPLEX дозволяє видаляти високі концентрації забрудників.

Регенерація всіх компонентів ATS-COMPLEX відбувається зворотнім потоком води і розчином солі (натрію хлориду, NaCl), який є доступним і екологічним.

 Існує декілька типів ATS-COMPLEX в залежності від фізико-хімічного складу вхідної води для забезпечення найбільш ефективного видалення забрудників:

  • COMPLEX1– застосовується для очистки води із свердловин з підвищеним вмістом заліза, жорсткості, марганцю, амонію, також понижує мутність і вміст органічних забуднень. COMPLEX1 стійкий до наявності залишкового хлору, тому ідеально підходить для води магістральних мереж водопостачання.
  • COMPLEX PLUS – володіє всіма перевагами COMPLEX1, але застосовується для води з більш високим вмістом заліза і марганцю в розчиненій і нерозчинній формі, а також для зменшення жорсткості води і видалення важких металів.
  • COMPLEX BIO– використовується для води артезіанських свердловин зі значним забрудненням органічними сполуками в сукупності із високою окиснюваністю.

 

Граничні показники фільтроматеріалу ATS-COMPLEX в залежності від типу

       

    

Робочі умови (прямоточна регенерація):

    *ОФ – об’єм шару фільтроматеріалу

Рекомендовані вимоги до умов експлуатації:
Мінімальна висота шару фільтроматеріалу – від 600 мм
 Рекомендована висота шару фільтроматеріалу – від 800 мм
 Температура води – 5-30 оС
 Розширення при зворотній промивці – 40-60%

Графіки втрати тиску при фільтрації через шар фільтроматеріалу ATS-COMPLEX

Фасовка – відра 10, 20 л