Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

24 Червень 2020
 Червень 24, 2020

Методика відбору проби води (для питних потреб) на хімічний аналіз:

 1. Тара.
  Для відбору проби потрібна чиста ємність об’ємом 1,5-2,0 л. Можна використати пляшку з-під мінеральної води, або чисту скляну ємність. А пляшки з-під пива, квасу, фруктової води і т. д. краще не використовувати.пляшка для аналізу води фото
 2. Свердловина.
  Якщо вода в свердловині використовується нечасто, то перед відбором її потрібно прокачати. Для свердловини що використовується достатньо 2-3 хвилини. Намагайтесь відібрати пробу води якомога ближче до свердловини бо після проходження розгалуженої водопровідної мережі і ряду накопичувальних ємностей аналіз води буде недостовірним.

ПІДІБРАТИ ФІЛЬТР ЗГІДНО АНАЛІЗУ

 

3. Наповнення пляшки.

Промийте пляшку і корок! аналізованою водою 3-5 разів.Пляшку наповнити «з гіркою», щоб вода лилась через край і щільно закоркувати, уникаючи утворення бульбашок повітря.

хімічний аналіз води Львів

4.Доставка в лабораторію.

Рекомендовано доставити пляшку в лабораторію у день відбору проби (до 6 годин) для достовірнішого результату. У разі неможливості доставки пляшки з водою в лабораторію аналізу води в день відбору проби, допускається її зберігання в холодильнику протягом доби, але ми не рекомендуємо цього робити.

Методика відбору проби води на бактеріологічний аналіз 

бактеріологічний аналіз води Львів фото

Відбір проби води для бак. аналізу має свої особливості:

 1. Стерильна тара.
  Відбір води потрібно здійснювати лише в стерильну тару яку можна замовити в лабораторії або підготувати самостійно простерилізувавши банку або іншу скляну ємність.
 2. Стерильність крану.
  Металевий кран відбору проби (пробовідбірник) необхідно спочатку обпалити (наприклад, за допомогою запальнички), а потім обробити ватою, змоченою в спирті. Якщо носик пробовідбірника пластиковий, перед відбором води його потрібно обробити спиртом.
 3. Відбір. Перед відбором необхідно спускати воду з джерела протягом 3 хвилин. Набрати в стерильну  тару не менше 0,5 л випробуваної води. Воду можна набирати не до самого верху, між корком і водою може залишилася прошарок повітря.
  Щільно закрити пляшку корком, не торкаючись шийки пляшки.
 4. Доставка в лабораторію.
  Відібрану пробу обов’язково необхідно доставити в лабораторію в день відбору.

Перед здачею зразків води в лабораторію їх потрібно підписати / промаркувати вказавши місце відбору і контактну особу.

підписаний аналіз води фото

Скористайтесь нашими послугами:
експрес-тестування води і відбір проби води для розширеного аналізу води

або

Залиште контакти і ми надішлемо Вам перелік сертифікованих лабораторій у Львові що проводять фізико-хімічний і бактеріологічний аналіз води.

Надіслати список хімічних лабораторій для проведення аналізу води у Львові

ПІДІБРАТИ ФІЛЬТР ЗГІДНО АНАЛІЗУ

Comments are closed.