Водопідготовка - інженерні рішення +38(063)308-71-20, +38(063)84-84-418

water_treatment@ukr.net

Львів, вул.Стороженка 32

8 Лютий 2021
 Лютий 8, 2021

Одними із найбільш поширених запитань в сфері водоочистки є :

  • яка ціна фільтра на воду для будинку?
  • яка ціна фільтра для квартири / котеджу?
  • яка ціна обладнання для очистки води для виробництв і комерційних об’єктів?

Адже основним чинником вибору того чи іншого фільтра для води є його ціна, основні капітальні затрати.

Перед тим як вводити в пошуку «фільтр для води ціна», слід визначитись з основними критеріями які будуть на ціну впливати:

  1.  Мета встановлення фільтра – для чого він встановлюється і яку функцію повинен виконувати.
  2.  Продуктивність фільтра, тобто кількість очищеної води за одиницю часу.
  3.  Чи є можливість встановити фільтр, скільки є місця і чи можливий підвід/відвід інженерних комунікацій.

1. Мета встановлення фільтру очистки

Мета встановлення фільтра і його основне завдання – це найважливіший критерій ціноутворення. Потрібно брати до уваги основну функцію фільтра.

Приклад 1
Ввівши в Google пошуку «фільтр  знезалізнення води» для видалення високого вмісту заліза, в переліку товарів неодмінно будуть фільтри із засипками типу «мікс», призначені в першу чергу пом’якшувати воду і вже в другу чергу вони працюватимуть для знезалізнення води.

Відповідно, якщо основною метою є фільтр знезалізнення то фільтр комплексної очистки не є оптимальним рішенням, оскільки потрібна функція в них є другорядною.

Слід витрати час і зусилля на визначення технічної задачі з якою має справлятись фільтр для води, бо це в сумі з аналізом води і консультаціями спеціалістів дасть змогу підібрати оптимальний фільтр.

2. Залежність ціни фільтру від продуктивності

Кількість води яку може очистити фільтр напряму впливає на його розміри, а, відповідно, і на ціну. Більший фільтр – це не тільки більше пропускної здатності, але і більше фільтроматеріалу, більше води на промивку, більші трубопроводи для підключень і т.д. Тому до вибору продуктивності слід підійти уважно. Тут слід зазначити, що збільшення продуктивності, наприклад, в 2 рази не значить, що і його ціна буде в 2 рази більшою.

Переважна закономірність :
Більше продуктивність – дешевше кожна одиниця продуктивності відносно ціни обладнання
.

Приклад 2
 Пом’якшувач для води продуктивністю на 3,0 м3/год буде коштувати приблизно  на 20% дорожче, ніж пом’якшувач для води продуктивністю на 2,0 м3/год.

Закономірність не завжди зберігається в такій пропорції постійно. Наприклад, для комерційних і промислових пом’якшувачів ціна більше зростає при переході продуктивностей 6,0-7,0 м3/год, 8,0-9,0 м3/год, 11,0-12,0 м3/год, 24,0-25,0 м3/год.

Для інших фільтрів чи систем зворотнього осмосу тощо є інші закономірності росту ціни залежно від продуктивності. Іноді доцільно і економічно обґрунтовано встановлення двох фільтрів меншої продуктивності для отримання сумарно більших продуктивностей.

Математика в такому випадку виглядає так

1+1≥2

3. Приміщення для встановлення фільтра

Приміщення в якому планується встановити обладнання для водопідготовки також є фактором що формує ціну фільтрів для води. Бажано, щоб це було технічне приміщення із температурою всередині в діапазоні +5…+35 0С, куди можна підвести комунікації:

  • трубопровід підводу води
  • трубопровід відводу води
  • каналізація або дренаж
  • живлення 220В AC 50/60Гц

 

Також бажано, щоб приміщення було розраховане для підвищеної вологості і мало зливний трап та вентиляцію.

Важливими є габарити приміщення, зокрема висота стелі, оскільки від цього залежить яку максимальну величину фільтра можна в цьому приміщенні встановити і як зробити компоновку обладнання. Є багато випадків, коли доводиться змінювати обладнання в сторону зменшення габаритів, для того, щоб його взагалі можливо було встановити.

Орієнтовні ціни на фільтри очистки води розміщені на сторінках меню сайту. Щоб детальніше порахувати ціну фільтру для вашої задачі рекомендуємо проконсультуватись із нашими спеціалістами в месенджері Viber або зателефонувавши нам за контактними телефонами.

Comments are closed.